Анонси номера

Пропонуємо вашій увазі 7-й
номер газети 
“Фінансовий моніторинг”.
за липень 2017 року
Усi анонси

 

Передплата

Якщо Ви ще не передплатити нашого видання, то радимо  передплатити газету "Фінансовий моніторинг" в найближчому відділенні звязку.

Передплатний індекс  - 89058

Будемо раді зустрічі на сторінках наступного номера.

Детальніше 

РЕКЛАМА

Розміщення реклами
на сторінках журналу “ФК”.
icq 333 537 498
Тел.: (032)247-15-53;
(066)215-55-33,

Детальніше

 

Єфективна реклама Вашого бізнесу

ДЛЯ АВТОРІВ

Редакція журналу «Фінансова компанія» запрошує до співпраці на договірній основі фахівців у галузі фінансової діяльності, обліку, аудиту, оподаткування фінансових установ.
Детальніше

ПРО ЖУРНАЛ

Загальноукраїнський інформаційно-практичний журнал для фахівців фінансових установ

Засновник:

Качерай В.П.

Свідоцтво про державну реєстрацію КВ №13575-2549Р

Журнал засновано в 2007 році

Головний редактор:

Василь КАЧЕРАЙ

Видавець:

ФОП Качерай В.П.

E-mail:

 poradnyk@gmail.com

Передплатний індекс:

37224

Всі матеріали номеру носять рекомендаційний характер і є позицією їх авторів. Редакція може не поділяти точку зору авторів.

Публікація фінансової звітності

ОПРИЛЮДНЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ ЗА 2017 РІК 

       

Згідно ст.14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підприємства,  що  становлять  суспільний  інтерес  (крім великих підприємств, які не є емітентами цінних паперів), публічні акціонерні    товариства,    суб’єкти   природних   монополій   на загальнодержавному   ринку   та   підприємства,   які   здійснюють діяльність   з   видобутку   корисних  копалин  загальнодержавного значення,  зобов’язані не пізніше ніж до 30 квітня року, що настає за  звітним  періодом,  оприлюднювати річну фінансову звітність та річну  консолідовану  фінансову  звітність  разом  з  аудиторським висновком  на  своїй  веб-сторінці  (у  повному обсязі) та в інший спосіб у випадках, визначених законодавством.

Інші  фінансові  установи, що належать до мікропідприємств та малих підприємств, зобов’язані не пізніше ніж до 1 червня року, що настає   за   звітним   періодом,  оприлюднювати  річну  фінансову звітність  разом  з аудиторським висновком на власній веб-сторінці (у повному обсязі).

 

Пропонуємо у відповідності до ст. 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» створити на нашому порталі www.zvitnist.com.ua сторінку Вашої компанії та розмістити фінансову звітність.

Вартість підтримки інтернет-сторінки – 500,00 грн в рік.

 

 

Для тих клієнтів , які виявили бажання озмістити річну фінансову звітність за 2017 рік на сторінках нашого журналу «Фінансова компанія»" надаємо умови публікації звітності.

 

ПОРЯДОК ПУБЛІКАЦІЇ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТНОСТІ ЗА 2017 РІК:

 

1)                      Заповнюєте заяву на публікацію звітності (зразок в цій пропозиції) з даними компанії та відсилаєте на електронний адрес: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

2)                      Оплачуєте один з рахунків за публікацію звітності, прикріплений до цієї пропозиції на свій вибір (обсяг послуг при оплаті будь-якого рахунку є однаковим, різниця лише в одержувачах);

3)                      Надсилаєте на електронну пошту редакції  - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  заяву на публікацію звітності, фінансову звітність та аудиторський висновок за 2017 рік в електронному вигляді в форматі: 4 форми звітності  - Word або Excel або PDF), примітки та висновок – лише WORD ;

4)                       Протягом трьох днів з дня надсилання отримуєте від редакції на електронну пошту макетовані в форматі журналу сторінки Вашої звітності та аудиторського висновку.

5)                      У випадку наявності зауважень до звітності, протягом двох днів з дня отримання звітності виписуєте неточності та відсилаєте їх в редакцію. У випадку відсутності неточностей – надсилаєте в редакцію підтвердження публікації звітності в довільній формі.

6)                      Отримуєте на свій поштовий адрес оригінал рахунку + два примірники договору, один з яких підписуєте і повертаєте на нашу поштову адресу.

7)                      Отримуєте на поштовий адрес два примірники журналу з актами виконаних робіт, один з яких повертаєте в редакцію.

 

Вартість розміщення фінансової звітності:

1200,00 гривень за звітність з аудиторським висновком (при оплаті на рахунок ФОП)

1500,00 гривень за звітність з аудиторським висновком (при оплаті на рахунок ТОВ)


РАХУНОК ЗА ПУБЛІКАЦІЮ РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА 2017 РІК

 

Головному редактору

Журналу «Фінансова компанія»

п. Качераю В.П.

 ЗАЯВА НА ПУБЛІКАЦІЮ ЗВІТНОСТІ

Просимо розмістити в журналі «Фінансова компанія» річну фінансову звітність та аудиторський висновок  за 2017 рік.

 

Дані які друкуються в газеті

Замовник (повне найменування)
 
 
 
Скорочене найменування
 
ЄДРПОУ
 
 

 

Дані, які не друкуються в газеті

Представник компанії з питань друку звітності / П.І.П.

 

Телефон представника

 

Е-mail представника

 

Поштовий адрес компанії для листів

 

Нами оплачено рахунок на (необхідне виділити):

-          1200  грн.

-          1500 грн.

P.S.  Ви самі обираєте рахунок, який Вам зручно оплатити. Об’єм та якість наданих послуг від цього не залежить. В першому випадку послуги надає фізична особа підприємець, платник єдиного податку, неплатник ПДВ, в другому випадку – юридична особа на цій же системі оподаткування. У випадку необхідності отримання реєстраційних документів ФОП або ТОВ, прохання написати запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і ці документи будуть надіслані Вам цього ж дня.

 

 
Банер